Joanna Niedzielska

Autorka bloga loveflow.pl; i książki ” Pokonałam Ciszę” wydanej charytatywnie w 2014r

Przede wszystkim jestem człowiekiem, żoną, matką. Jestem jedną z Was.
Moje życie tak jak Wasze nie było usłane różami, jednak dziś za wszystkie kolce dziękuję.

Od zawsze nurtował mnie temat stresu i związane z nim techniki redukcji stresu w sobie. Ciągłe utrzymywanie się napięcia doprowadziło mnie do wielu zaburzeń i chorób ciała. Stosowałam techniki samokontroli umysłu J. SIlvy, techniki zarządzania stresu, które pomagały, ale tylko na chwilę. Kiedy poznałam techniki uwalniania emocji i uczuć w 2014 roku, powoli, ale skutecznie odzyskiwałam spokój i harmonię życia. Postawiłam na rozwój swojej osoby i swojego dobrostanu. Uczestniczyłam w wielu warsztatach technik uwalniania emocji i uczuć pod okiem psychoterapeutki Jolanty Toporowicz, gdzie rozszerzyłam wiedzę na temat świadomości człowieka. Skończyłam Akademię Psychobiologii Vedica Marzanny Radziszewskiej, gdzie poznałam przyczyny emocjonalnej zapadalności na choroby i to, co nam choroba przynosi ze sobą. By połączyć logikę z ciałem i duszą zostałam bioenergoterapeutą.

W pracy z pacjentami łączę rozum z intuicją z przewagą na intuicję, która bezbłędnie prowadzi do prawdziwych wniosków i rozwiązań. Prowadzę sesje psychobiologiczne i bioenergoterapeutyczne.
Dzięki swoim lekcjom pragnę się dzielić z Wami tym, co pomogło mi.
Być może sam/a odkryjesz i sam/a poczujesz podczas sesji jak być najlepszym przyjacielem dla siebie i jak przetrwać trudne momenty.