Kamilla Mizera-Metryka

Wierzę w nieograniczony potencjał człowieka do kreowania swojego życia, do samouzdrawiania i czynienia dobra. Wiem, że każdy jest w stanie odkryć ten potencjał, dotrzeć do swojej głębokiej intuicji i połączyć się z nią i zaufać jej, oraz zaufać nurtowi życia i temu co nas prowadzi. Kluczową kwestią w pracy z moimi klientami jest docieranie do tych wszystkich ograniczeń, które uniemożliwiają wykorzystanie pełnego potencjału, stoją na przeszkodzie do pełnego zdrowia, radości i szczęścia.

Traumatyczne wydarzenia z naszego życia, zablokowane, niedożyte emocje,  osłabiające nas przekonania, nawyki, które nie są dla nas wspierające powodują zaburzenia w przepływie energii w  organizmie człowieka , oraz w jego przestrzeni, co przyczynia się do pogarszania stanu zdrowia i braku zadowolenia z życia.

Narzędzia, którymi pracuję pomagają znaleźć i  zrozumieć przyczyny, wyeliminować je, odzyskać równowagę i powrócić do stanu pełnego zdrowia.

W swojej pracy korzystam z metod terapii  Polarity i Czaszkowo Krzyżowej, Regresingu, Refleksologii, Masażu Motyla dr Evy Reich, Pierwotnego Oddechu Życia wg Swietłany Pełczyńskiej.

Pracuję z Polem w oparciu o dorobek Berta Hellingera prowadząc sesje indywidualne i  grupowe stacjonarne, webinary i warsztaty tematyczne, zdrowie, relacje, emocje, ból, potencjał, praca, kreatywność. Podczas kilkugodzinnej grupowej pracy stosując różne narzędzia i techniki zgłębiamy zagadnienia z wybranej dziedziny. Pracując z przekonaniami, uwalniając emocje,  wprowadzamy głębokie zmiany, których uczestnicy często doświadczają natychmiast.

Dzięki astrologii ewolucyjnej, na podstawie daty, miejsca i dokładnej godziny urodzenia opracowuję dla moich klientów Osobisty Plan Wcieleniowy, który jest obrazem ewolucji duszy w tym wcieleniu, oraz zawiera informacje za sprawą jakich wyzwań ta ewolucja będzie przebiegać.

Pomaga to rozumieć przeszłe i przyszłe wydarzenia życia, oraz nabierać do nich neutralnego stosunku, dzięki czemu zachowana zostaje harmonia. Dzięki tym zapisom jesteśmy w stanie zrozumieć nasz sens bycia tutaj i odkryć nasze ziemskie powołanie, nasza misję i nauczyć się ją wypełniać.

W trakcie cotygodniowych astrologicznych spotkań  #astroczwartek w bardzo prosty sposób przekazuję wiedzę  astrologiczną na temat tego jak wykorzystać codzienne wyzwania by stały się dla nas wsparciem i trampoliną. Dzięki tej wiedzy każdy z uczestników może lepiej poznać i zrozumieć siebie.

Jeśli chcesz poznać mnie bliżej, zobaczyć jak pracuję i posłuchać jakie tematy poruszam zapraszam do obserwowania moich stron na facebooku – Jestem Boska i Poza zasięgiem mowy i myśli. Możesz też dołączyć do grupy Unia Serc.

Przez całe moje dorosłe życie jak większość ludzi w dzisiejszych czasach żyłam w stresie i ciągłym napięciu , bez satysfakcji, radości, w ciągłym poczuciu niespełnienia. Mimo , że przez 16 lat prowadziłam własną firmę w branży nieruchomości moje życie raczej przypominało wegetację.Bez względu na ilość „sukcesów” nigdy siebie nie lubiłam, zawsze miałam powód do narzekania, nigdy nie byłam zadowolona, nie potrafiłam się cieszyć. Zawsze marzyłam o pracy do której będę chodzić z radością, bez przymusu, o pracy dającej satysfakcję i poczucie, że robię coś dobrego, ważnego, zgodnie ze swoim powołaniem. Trudne zdarzenia w moim życiu otworzyły mnie na nowe postrzeganie świata, a ból ciała skłonił mnie do usłyszenia własnej duszy i refleksji na tym kim jestem, dokąd zmierzam i jaki jest sens mojego bycia. Na zgliszczach mojego dotychczasowego życia zaczęło się odradzać nowe, lepsze, pełniejsze życie, którym oddycham teraz jak zaczarowana. Kiedy zdałam sobie sprawę , że cierpi ten kto kurczowo trzyma się starego, pożegnałam z wdzięcznością stare i otworzyłam się na nowe. Aby przywrócić równowagę sama zaczęłam korzystać z medycyny naturalnej, Ayurwedy, terapii czaszkowo-krzyżowej i Polarity. Już po jednym z pierwszych zabiegów wiedziałam co chce robić dalej i czego się nauczyć. Okazało się, że zawsze były to zagadnienia bardzo mi bliskie i obecne w moim życiu. Poczułam , że jest to coś ważnego dla ludzi w dzisiejszym świecie, coś czym chcę się dzielić z innymi. Chcę wspierać tych, którzy szukają drogi, rozwiązania dla swoich problemów, pokazać, że można wyjść z trudnych sytuacji, nieszczęścia, pokochać siebie. Nałogi, pracoholizm, obsesyjne uprawianie sportu, poprawianie swojego wyglądu jest niczym innym jak odwróceniem uwagi od własnego wnętrza, od bólu, który tam tkwi, a wynika z braku samoakceptacji, braku miłości, trudnego dzieciństwa, traumatycznych przeżyć bądź uwikłania. Umiejętność bycia w harmonii ze sobą , ze swoim losem, ze światem jest jedną z głównych zasad zdrowia. Metody, którymi pracuję pozwalają odzyskać radość życia, szczęście, przywracają równowagę i pozwalają powrócić do naturalnego stanu jakim jest zdrowie.
W swojej pracy korzystam z metod Polarity , Czaszkowo-Krzyżowej, Refleksologii, Masażu Motyla dr Evy Reich i Pierwotnego Oddechu Życia wg. Swietłany Pełczyńskiej.
W najbliższym czasie będę podnosić swoje kwalifikacje w oparciu o proponowane przez Berta Hellingera metody pracy z polem.