Kamilla Mizera-Metryka

Wierzę w nieograniczony potencjał człowieka do kreowania swojego życia, do samouzdrawiania i czynienia dobra. Wiem, że każdy jest w stanie odkryć ten potencjał, dotrzeć do swojej głębokiej intuicji i połączyć się z nią i zaufać jej, oraz zaufać nurtowi życia i temu co nas prowadzi. Kluczową kwestią w pracy z moimi klientami jest docieranie do tych wszystkich ograniczeń, które uniemożliwiają wykorzystanie pełnego potencjału, stoją na przeszkodzie do pełnego zdrowia, radości i szczęścia.

Traumatyczne wydarzenia z naszego życia, zablokowane, niedożyte emocje,  osłabiające nas przekonania, nawyki, które nie są dla nas wspierające powodują zaburzenia w przepływie energii w  organizmie człowieka , oraz w jego przestrzeni, co przyczynia się do pogarszania stanu zdrowia i braku zadowolenia z życia.

Narzędzia, którymi pracuję pomagają znaleźć i  zrozumieć przyczyny, wyeliminować je, odzyskać równowagę i powrócić do stanu pełnego zdrowia.

W swojej pracy korzystam z metod terapii  Polarity i Czaszkowo Krzyżowej, Regresingu, Refleksologii, Masażu Motyla dr Evy Reich, Pierwotnego Oddechu Życia wg Swietłany Pełczyńskiej.

Pracuję z Polem w oparciu o dorobek Berta Hellingera prowadząc sesje indywidualne i  grupowe stacjonarne, webinary i warsztaty tematyczne, zdrowie, relacje, emocje, ból, potencjał, praca, kreatywność. Podczas kilkugodzinnej grupowej pracy stosując różne narzędzia i techniki zgłębiamy zagadnienia z wybranej dziedziny. Pracując z przekonaniami, uwalniając emocje,  wprowadzamy głębokie zmiany, których uczestnicy często doświadczają natychmiast.

Dzięki astrologii ewolucyjnej, na podstawie daty, miejsca i dokładnej godziny urodzenia opracowuję dla moich klientów Osobisty Plan Wcieleniowy, który jest obrazem ewolucji duszy w tym wcieleniu, oraz zawiera informacje za sprawą jakich wyzwań ta ewolucja będzie przebiegać.

Pomaga to rozumieć przeszłe i przyszłe wydarzenia życia, oraz nabierać do nich neutralnego stosunku, dzięki czemu zachowana zostaje harmonia. Dzięki tym zapisom jesteśmy w stanie zrozumieć nasz sens bycia tutaj i odkryć nasze ziemskie powołanie, nasza misję i nauczyć się ją wypełniać.

W trakcie cotygodniowych astrologicznych spotkań  #astroczwartek w bardzo prosty sposób przekazuję wiedzę  astrologiczną na temat tego jak wykorzystać codzienne wyzwania by stały się dla nas wsparciem i trampoliną. Dzięki tej wiedzy każdy z uczestników może lepiej poznać i zrozumieć siebie.

Jeśli chcesz poznać mnie bliżej, zobaczyć jak pracuję i posłuchać jakie tematy poruszam zapraszam do obserwowania moich stron na facebooku – Jestem Boska i Poza zasięgiem mowy i myśli. Możesz też dołączyć do grupy Unia Serc.