JOGA

JOGA

Startujemy z nowymi regularnymi sesjami jogi :

  • Sri Sri Yoga – łagodna, z dużym szacunkiem i miłością do ciała, jednocześnie bardzo skuteczna forma jogi. Fokus na fizyczny aspekt, jednak program zawiera też techniki oddechowe i krótką medytację poprzedzona relaksem (joganidra).
  • Yoga & Samadhi – mix jogi, oddechu, joganidry i 20 minutowej medytacji. Focus na uzyskanie głębokiej, satysfakcjonującej medytacji.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w formacie 75 minutowym, wg grafiku – link na końcu.

Yoga & Samadhi startuje 20 maja a Sri Sri Yoga 4 czerwca. Jeśli aktualny grafik zajęć mało pasuje do twojego kalendarza a chcesz brać udział w zajęciach, napisz do mnie (Wojtek 609991419).

Rejestracja odbywa się przez serwis https://app.fitssey.com/coloursofsamadhi, gdzie znajdziesz zarówno grafik jak i cennik karnetów z kategorii „YOGA”. Jeśli zdecydujesz się zakupić karnet na 4 lub 10 wejść do 19maja, napisz do mnie (Wojtek 609991419), a wyślę Ci kod rabatowy 25%.

https://app.fitssey.com/coloursofsamadhi

VINYASA nadal w
Poniedziałki  godz. 19.00 – 20.00
Środy  godz. 19.00 – 20.00

Vinyasa oznacza „ruch zsynchronizowany z oddechem”. To fantastyczny styl jogi dla tych, którzy nie lubią nudy, chcą się czasem spocić oraz zależy im na czymś więcej niż tylko na regenerujących ćwiczeniach na macie.

Niezależnie od tego, na jakim etapie zaawansowanie znajdujesz się, poniżej znajdziesz kilka  powodów, dla których warto spróbować Vinyasa jogi, która bardzo szybko staje się jednym z najpopularniejszych stylów wśród joginów na całym świecie.

Prawdopodobnie nie raz widziałeś nazwę „Vinyasa Flow”, która odnosi się właśnie do tego stylu jogi. Oznacza to nic innego, jak przejście z pozycji do pozycji, które uwarunkowane jest wdechem lub wydechem. Każde przejście odbywa się w gładki i nieprzerwany sposób, pozwalający na pozostanie tu i teraz podczas konkretnej sesji. Kiedy jesteś skupiony na tym, co teraz robisz, ten stan sprawia, że wszystko jest proste i nie wymaga wysiłku. Vinyasa joga to medytacja w ruchu. Ruchu, którego tak bardzo potrzebujemy jako społeczeństwo, które spędza swój czas głównie siedząc. My siedzimy, a nasze myśli pędzą niczym konie na wyścigach. Vinyasa uspokaja nasz umysł, ponieważ podczas praktyki mamy tyle rzeczy, na których musimy się skupić: oddechasany, bandhysekwencje. W rezultacie daje nam możliwość przeprocesowania tego, co praktyka jogi wyłania na powierzchnię: nasze uczucia, myśli. Samo znaczenie słowa vinyasa to: nyasa – położyć, postawić i vi – w oryginalny, specyficzny sposób. To oznacza, że nie poruszamy naszym ciałem byle jak, ale ze świadomością każdego ruchu i każdego momentu. Nieprzerwane układy Vinyasy jogi korzystnie wpływają na rytm bicia Twojego serca, nawet jeśli tempo ich wykonywania jest naprawdę powolne. Vinyasa joga stanowi również wspaniałą możliwość do nauki pranajam, ponieważ zawsze zostaniesz poinformowany kiedy należy wykonać wdech, a kiedy wydech.

Korzyści:

  • Pogłębia oddech i sprawność płuc
  • Pobudzanie krążenia krwi i rozgrzanie ciała
  • Odżywia wszystkie stawy
  • Ożywia i regeneruje ciało jednocześnie wyciszając umysł
  • Poprawia uważność i koncentrację

Zajęcia:
Poniedziałki  godz. 19.00 – 20.00
Środy  godz. 19.00 – 20.00

MARZENA 608 412 132