Marzena Kiefer

Swoje pierwsze kroki na macie postawiłam 21 lat temu. Przygodę z jogą zaczęłam od jogi B.K.S Iyengara. Długo szukałam „swojego” stylu jogi i znalazłam w 2014 roku jogę Vinyasę, połączenie ruchu z oddechem. Od tego momentu wszystko zaczęło płynąć swoim rytmem.

Dla mnie joga poza wymiarem fizycznym ma również, ale również duchowy, częścią tego jest medytacja. Joga to styl życia. Regularna praktyka jogi: ćwiczenie asan, medytacja, ćwiczenia oddechowe przynoszą spokój, ukojenie, dają poczucie równowagi wewnętrznej, uczą dystansu do siebie i akceptacji własnych ograniczeń.

Od 4 lat jestem dyplomowanym i certyfikowanym nauczycielem jogi (certyfikat RYT 200, akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance). Regularnie uczestniczę w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli. W 2021r. ukończyłam 8-tygodniowy Trening Mindfulness. Obecnie biorę udział w rocznej szkole pracy z oddechem.

Lubię uczyć innych, dzielić się swoją pozytywną energią oraz tym, czego nauczyłam się od moich nauczycieli. Zapraszam do regularnej praktyki, podczas której lepiej poznasz samego siebie, swoje ciało, jego możliwości, a przy okazji zyskasz elastyczność, spokój i poczujesz wewnętrzną harmonię.